Tur Hareket Tarihleri: Her Hafta Pazar ve Perşembe Kesintisiz                                                                                                        

Fiyatlara Pegasus Ankara Uçak Bileti Dahildir

1. Gün

Kiev Borispol Hava alanında rehberimiz tarafından isminizin yazdığı bir tabela ile karşılama, dilerseniz uçak yolculuğu sonrası dinlenmek için kahve ikram molamız, daha sonra özel limuzin ile dairemize hareket, yol boyunca rehberimiz tarafından şehir hakkında genel bilgiler anlatılacak ve sorularınız cevaplandırılacaktır. Adrese ulaştığımızda kalacağınız bölgenin tanıtımı yapılacak ve bölgede neyin nerede olduğuyla ilgili detaylı olarak tarafınıza bilgi verilecektir. Check-in işlemlerinden sonra dairenize yerleşme ve dinlenmeniz için serbest zaman. Dinlenmenizin ardından Kiev'in en iyi Ukrayna Restoranında yöresel yemekleri tanıma amaçlı açık büfe akşam yemeği. Yemek sonrası Kiev'in en meşhur eğlence mekanlarından olan OK Bar'a hareket. Bar sonrası dairenize ulaşım ve konaklama.

 

2. Gün

Kiev'in en güzel kahvaltısı için transfer, kahvaltı sonrası şehir turu için özel aracımızla ayrılış. Turumuza; Vladimirskaya Caddesi üzerinden Opera ve Bale Binasından sonra Altın Kapı önünden geçip, Sofiivsky meydanında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman bitiminde özel aracımız ile Dostluk Heykeli'nin bulunduğu Dostluk Tepesi'nden hareket ve burada 20 dakikalık fotoğraf ve öğle yemeği molamız var. Buradan Kiev'in en eski semti Padol semtinden ve Başbakanlık, Parlamento Binası önünden geçerek, Kiev'in kurucularının heykeli önünde 20 dakikalık başka bir fotoğraf molası veriyoruz. Tur bitimi dairenize dönüş ve dinlenme. Dinlenme bitiminde yemek için hareket , Kiev'in en iyi et restoranına hoşgeldiniz, kaliteli bir akşam yemeği sonrası harika bir Cafe'ye transfer burada dinlendikten sonra, Kiev'in en iyi gece kulübüne hareket, daha önce locada olmasını istediğiniz yiyecek ve içecekler masanızda hazır. Kulüp sonrası dairenize transfer ve konaklama.

3. Gün

Sabah kahvaltısı ve Kiev'in tarihine doğru nostaljik bir yolculuk! Pecherska Lavra Manastır gezimiz. Manastır eski SSCB içinde bulunan en büyük manastırlardan dünyada sayılı kutsal yerlerden biridir. Kuruluşu 11. yüzyılın ortalarına kadar dayanmaktadır. Ayrı ayrı iki bölümden oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı olarak, 6 tanesi de yerin altında gizli olarak bulunmaktadır. Bu yeraltı gizli bölümleri, manastır içinde yaşamış azizlerin mumyalandığı mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir ve dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret ederek hacı mertebesine ulaşmaktadılar. Ayrıca manastırın içinde GÜZEL SANATLAR MÜZESİ ve başka yerde göremeyeceğiniz Mikro Minyatür Müzesi bulunmaktadır. Tur bitimi dairemize dinlenmeniz için dönüş. Dinlenme sonrası Kiev'in en iyi mutfaklarından birinde mükemmel bir akşam yemeği, canlı müzik eşliğinde pek az kimsenin bildiği muhteşem bir atmosfer! Yemek sonrası tiyatro ve opera programı, program bitişi 5 yıldızlı gece kulübüne hareket, kulüp sonrası dairenize transfer ve konaklama.

4. Gün

 

Sabah kahvaltısı ve özel aracımız ile havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Ankara'ya hareket ve varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Detaylı Bilgi ve Tur Başvuru Formu 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.


Danışmanımız en kısa süre içinde vermiş olduğunuz E-Posta adresine bilgi maili gönderecektir, lütfen girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olunuz