Nasıl Daire Rezervasyonu Yaptırabilirim?

Rezervasyon işlemlerimiz çok basittir; beğendiğiniz daireyi seçip dairenin bulunduğu sayfadaki rezervasyon formunu doldurunuz. Gerekli bilgileri girdikten sonra “Rezervasyon Talebi Gönder” butonuna basınız. En kısa süre içinde seçtiğiniz tarihlerde dairenin durumunu belirten bir mail gönderilecektir, daha sonra rezervasyonunun onaylanabilmesi için ödeme seçeneklerinden birini seçerek 1 günlük kira bedelini ödemeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra rezervasyonun onaylandığını gösteren Türkçe ve Rusça onay mailleri tarafınıza gönderilecektir. 

 

Rezervasyonunuz başarıyla tamamlanmış ve daire belirlediğiniz tarihler arasında adınıza rezerve edilmiştir!

Rezervasyon Tutarı Ne Zaman Tahsil Edilecektir?  

Daireyi teslim aldığınızda ücret tahsil edilecektir. Dilerseniz tüm tutarı kredi kartınızla da ödeyebilirsiniz.

Gösterilen Daire Fiyatları Gecelik mi Yoksa Kişi Başı Fiyatlar mı? 

Daireler gecelik olarak fiyatlandırılmıştır, tüm dairelerde belirtilen maksimum kişi sayısı geçerlidir. 


Onay Mesajını Bekleyecek Kadar Vaktim Yok Ne Yapmalıyım?

Genellikle bir çok rezervasyon tamamlandıktan sadece birkaç saat içerisinde onaylanır. Rezervasyonunuzla ilgili olarak en geç 30 dakika içerisinde tarafınıza mail gönderilmektedir. Aceleniz olduğu durumlarda lütfen bizimle telefonla irtibata geçiniz.

Rezervasyon İşlemlerimi Tamamladıktan Sonra Onay e-postası Almadım Ne Yapmalıyım?

Genellikle onaylama bilgisi rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra 30 dk içerisinde gönderilir. Ancak bazen onay bilgisini içeren e-postanın gönderilmesi Birkaç saati bulabilir. Lütfen e-posta adresindeki “ Gereksiz” adlı klasörü kontrol ettiğinizden emin olunuz. İnternet sitemizi gelecekteki rezervasyonlarınıza dair bilgileri alabilmek için e-posta adresinizde “Güvenli” olarak kaydediniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen ekibimizle iletişime geçiniz.

Günlük Daire Kiralama Nedir?  

Günlük Daire Kiralama otellere alternatif daha pratik ve ekonomik bir seçenek olarak siz değerli misafirlerimizin Kiev'de hizmetindedir. En sıradan standart bir otel odası yerine çok daha lüx ve geniş yaşam alanı sağlayan günlük daireler aynı zamanda iki üç kat ekonomik bir seçenek olarakta daha avantajlıdır. Kiev'de konaklama konusunda ciddi sorunların olduğu hizmet bedel dengesi ve konaklama hizmetlerinde insanımızın yaşadığı sorunlar göz önünde bulundurularak en iyi hizmeti insanımıza sunmayı firma olarak prensip edindik. Konaklama konusunda artık profesyonel ve kaliteli hizmet www.kievkonaklama.com ile mümkün! Kiev'de artık verdiğiniz paranın tam karşılığını alacağınız konusunda sizi temin ediyoruz.

Günlük Daire Fiyatları Nasıl Belirleniyor?  

Fiyatları; dairenin bölgesi, bulunduğu bina, merkeze olan mesafesi, metrekaresi, dizaynı, mobilya kalitesi vb. etkenler belirlemektedir. Kiev Konaklama sadece şehrin en kaliteli daireleriyle çalışmaktadır. www.kievkonaklama.com daire bedeli dışında herhangi bir ücret talep etmemektedir...

Daire Giriş Çıkış Saatleri ve Erken Giriş&Geç Çıkışlar?

Dairelere 14.00'da giriş 13.00'da çıkış yapılmaktadır. Daire müsait olduğu takdirde giriş ve çıkış saatlerinde esneklik gösterilebilir. Erken giriş & geç çıkışlar genellikle eğer daire o saatlerde müsaitse mümkün olabilir ve ücrete tabiidir (günlük ücretin yarısı). Lütfen rezervasyon yaptırmadan önce operatörümüze sorun veya rezervasyon formunu doldururken özel talep bölümüne bildirin. Sizin için her türlü hizmeti sunmaktan her zaman memnun oluruz.

Günlük Daireler Güvenli midir?  

www.kievkonaklama.com olarak en fazla önem verdiğimiz konulardan biri de misafirlerimizin güvenliğidir, bu sebepten çalıştığımız bütün daireleri özenle seçiyoruz; yeri, konumu ve bina güvenliği açısından tüm dairelerimizde rahatça konaklayabilirsiniz.

Oteller Daha mı Güvenlidir?  

2015 yılı uluslararası istatistiklerine göre yabancılara karşı işlenen suçlar %89 oranında otellerde konaklayan kişilere karşı işlenmiştir.

Onaylı Rezervasyon Tarihlerini Nasıl Değiştirebilirim?  

Onaylanmış rezervasyon tarihlerinizi değiştirmek istediğiniz durumlarda bu kararınızı bize en az 14 gün önceden bildirmeniz gerekmektedir. Eğer hali hazırda dairede konaklıyorsanız ve konaklamanızı kısaltacaksanız geri ödeme yapılmaz. Eğer konaklamanızı uzatmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Daha Fazla Bilgi için Lütfen Sorunuz  ↓ ↓

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.