Rezervasyon İşlemleri

Rezervasyon işlemlerimiz çok basittir. Dairenizi seçip dairenin bulunduğu sayfadaki rezervasyon formunu doldurunuz. Gerekli bilgileri girdikten sonra “Rezervasyon Talebi Gönder” butonuna basınız. Rezervasyon talebiniz daire sahibi tarafından onaylandıktan sonra tarafınıza bir onay ve ödeme maili gönderilecektir, daha sonra 1 günlük ücreti ve hizmet bedelini ödeme sayfasından yapmanız yeterlidir. Bu aşamadan sonra rezervasyonunuzun onaylandığını gösteren Türkçe ve Rusça onay mailleri tarafınıza gönderilecektir. 

 

Rezervasyonunuz tamamlanmış ve daire belirlediğiniz tarihler arasında adınıza rezerve edilmiştir!

Kalan Tutar  

Daireyi teslim aldığınızda kalan ücret doğrudan daire sahibine yapılmaktadır.

Gösterilen Daire Fiyatları

Dairelerin gecelik ücretleri gösterilmektedir, tüm daire sayfalarında belirtilen maksimum kişi sayısı geçerlidir


Rezervasyon Onay E-Postası

Genellikle onaylama bilgisi rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra 30 dk içerisinde gönderilir. Ancak bazen onay bilgisini içeren e-postanın gönderilmesi Birkaç saati bulabilir. Lütfen e-posta adresindeki “ Gereksiz” adlı klasörü kontrol ediniz.  Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen ekibimizle iletişime geçiniz.

Daire Giriş Çıkış Saatleri ve Erken Giriş ve Geç Çıkışlar

Dairelere 14.00'da giriş 13.00'da çıkış yapılmaktadır. Daire sahibi, konut müsait olduğu takdirde giriş ve çıkış saatlerinde esneklik gösterebilir ancak genellikle erken giriş ve geç çıkışlar ücrete tabiidir (günlük ücretin yarısı). Lütfen rezervasyon yaptırmadan önce danışmanımıza sorun veya rezervasyon formunu doldururken özel talep bölümüne bildiriniz.

Onaylı Rezervasyon Tarihlerini Değiştirmek  

Onaylanmış rezervasyon tarihlerinizi değiştirmek istediğiniz durumlarda bu kararınızı bize en az 14 gün önceden bildirmeniz gerekmektedir. Eğer hali hazırda dairede konaklıyorsanız ve konaklamanızı kısaltacaksanız geri ödeme yapılmaz. Eğer konaklamanızı uzatmak istiyorsanız, lütfen daire sahibiyle iletişime geçiniz.