Tur Hareket Tarihi: 05.12.2016 Pazartesi                          

Fiyatlara Uçak Bileti Dahil Değildir        

Kişi Başı Ücret 289$                  

1. Gün 05.12.2016

Kiev Borispol Havaalanında rehberimiz tarafından isminizin yazdığı tabela ile karşılanma, dilerseniz uçak yolculuğu sonrası dinlenmek için kahve ikram molamız, daha sonra özel aracımız ile dairelerimize hareket, yol boyunca rehberimiz tarafından şehir hakkında genel bilgiler anlatılacak ve sorularınız cevaplandırılacaktır. Adrese ulaştığımızda kalacağınız bölgenin tanıtımı yapılacak ve bölgede neyin nerede olduğuyla ilgili bir harita tarafınıza verilecektir. Check-in işlemlerinden sonra dairelere yerleşme ve dinlenmeniz için serbest zaman. Akşam isteğe bağlı özel eğlence programları organize edilecektir.

 

2. Gün 06.12.2016

 

Şehir turu için özel aracımızla ayrılış. Turumuza; Vladimirskaya Caddesi üzerinden Opera ve Bale Binasından sonra Altın Kapı önünden geçip, Sofiivsky meydanında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman bitiminde özel aracımız ile Dostluk Heykeli'nin bulunduğu Dostluk Tepesi'nden hareket ve burada 20 dakikalık fotoğraf molamız var. Buradan Kiev'in en eski semti Padol semtinden ve Başbakanlık, Parlamento Binası önünden geçerek, Kiev'in kurucularının heykeli önünde 20 dakikalık başka bir fotoğraf molası veriyoruz. Tur bitimi dairemize dönüş ve serbest zaman... Dinlendikten sonra maç için stadyuma hareket. Maç sonrası isteğe bağlı özel programlar tertip edilecektir.

3. Gün 07.12.2016

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız 30 EURO ücretle ekstra olarak düzenlenecek olan Pecherska Lavra Manastır Turumuza katılabilirler. Manastır eski SSCB içinde bulunan en büyük manastırlardan dünyada sayılı kutsal yerlerden biridir. Kuruluşu 11. yüzılın ortalarına kadar dayanmaktadır. Ayrı ayrı iki bölümden oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı olarak, 6 tanesi de yerin altında gizli olarak bulunmaktadır. Bu yeraltı gizli bölümleri, manastır içinde yaşamış azizlerin mumyalandığı mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir ve dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret ederek hacı mertebesine ulaşmaktadılar. Ayrıca manastırın içinde GÜZEL SANATLAR MÜZESİ ve başka yerde göremeyeceğiniz Mikro Minyatür Müzesi bulunmaktadır. Tur bitimi otelimize veya dairemize dönüş. Havaalanına özel aracımızla transfer bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra İstanbul'a hareket ve kısa bir yolculuğun ardından pasaport ve bagaj işlemleri. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

Tur Başvuru Formu 

Danışmanımız en kısa süre içinde vermiş olduğunuz E-Posta adresine bilgi maili gönderecektir, lütfen girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olunuz